menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival
7. – 11. 10. 2020
Gabriel Loci

Informace pro novináře

 

Tiskové podklady

Tiskové podklady, vizuál, logo a fotografie vystavujících najdete v press sekci ZDE

 

Akreditace

Akreditovat se je možné pouze prostřednictvím online formuláře před začátkem festivalu, a to do 1. 10. 2020. Možnost akreditovat se na místě pro letošní ročník z organizačních důvodů nebude možná. Vzhledem k rezervaci časového slotu je nutné provést Akreditaci do 1.10. 2020, abychom mohli zaručit dostupnost vybraných slotů.

Pokud se chcete akreditovat na Designblok 2020 jako novinář, vyplňte akreditační formulář ZDE.

Počet novinářských akreditací pro letošní ročník Designbloku bude vzhledem k mimořádné situaci a kapacitě omezen. Děkujeme předem za pochopení. Akreditace vám bude potvrzena mailem. Po potvrzení Akreditace obdržíte informace spolu s unikátním kódem do mailu.

 

Služby pro novináře na Designbloku 2020

Press Lounge

Press Lounge určenou pro nerušenou práci na PC nebo rozhovory s hosty Designbloku najdete v přízemí v místnosti označení A002 v sektoru A. Otevřena bude kromě několika uzavřených akcí po celou dobu konání Designbloku od 10 do 22h. V Press Lounge najdete kromě WiFi připojení také tiskové podklady k Designbloku, katalogy a další informace pro zpracování článků.

Rozhovory

V případě zájmu o rozhovor se zástupci Designbloku nebo designéry neváhejte kontaktovat PR manažerku Barboru Švehlovou. Pro rozhovor vám rádi rezervujeme místo v Press Lounge.

 

Příchod na festival

Vstupenkou na festival vám bude QR kód, který obdržíte do mailu. S QR kódem můžete p příchodu zamířit rovnou ke vstupu do sektoru A nebo B dle vstupenky.

 

Tisková konference

23. 9. 2020, 11:30 – Gabriel Loci

 

 

PR kontakt

Barbora Švehlová : barbora.svehlova@profilmedia.cz, +420 739 592 933 

 

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím