menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival
7. – 11. 10. 2020
Gabriel Loci

Program

Filtr
Den
Stage

6. 10. 2020

18:00 Designblok: Slavnostní zahájení / Opening Ceremony (Jana Zielinski, Jiří Macek), vstup do kláštera, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

7. 10. 2020

10:00 Moravská galerie v Brně: Celodenní program pro děti / All day program for children, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

11:00 CzechTrade DESIGN PRO EXPORT: V Německu vyhrává jednoduchá elegance / In Germany simple elegance wins (Adam Jareš, CzechTrade Düsseldorf), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

12:30 Herrmann&Coufal: DIY2 / DIY2 (Matěj Coufal, Eduard Herrmann), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

13:30 Uměleckoprůmyslové museum Praha: Cesty grafického designu v posledních 30 letech / Ways of Graphic Design in the Last Three Decades (Rostislav Vaněk), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

14:00 Rolls Bros.: Workshop pro zájemce / Workshop, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

15:00 optiqa: Československý design brýlí / Czechoslovak eyewear design (Ondřej Vicena, Michal Pavlát), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

15:00 HVT interiery - interierové studio: Vaření na systému BORA s ochutnávkou / Cooking presentation of BORA system with degustation, Plzeňská 58, Praha 5

16:30 Hospodářské noviny: V pohybu - o potřebě neustále se pohybovat vpřed s hosty Hospodářských novin / In motion - on the need to constantly be one step ahead with guests from Hospodářské Noviny (Nikita Poljakov), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

17:00 MEROONA: Fotbal pro začátečníky / Football for beginners, Holečkova 103/31, Praha 5

17:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze: Doprovodný program Desigbloku v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze / Side program in the Museum of Decorative Arts in Prague, 17. listopadu 2, Praha 1

17:30 BARRISOL: EXPLOZE TICHA (na pozvánky) / EXPLOSION OF SILENCE (by invitation only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

17:30 AVETON: EXPLOZE TICHA (na pozvánky) / EXPLOSION OF SILENCE (by invitation only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Reflex: Vášeň pro design, moderuje Milan Tesař / Passion for Design; hosted by Milan Tesař (Aleš Najbrt, Marek Pistora), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

18:00 Konsepti: Party (na pozvánky) / Party (by invitation only), Komunardů 32, Praha 7

18:00 E-CAFE BIKE: Testovací jízdy (na objednávku) / Test rides (by appointment only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Hana Polívková: Drink / Drink, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 .about leather.: Uvedení nové kolekce .be sinful. / Launch of new collection .be sinful., Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 UMPRUM & Vary Guide: Představení produktů z vřídlovce (na pozvánky) / Presentation of new designs from aragonite (by invitation only), Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:30 Zlatka a Hanuš Lamrovi: mše s vínem (na pozvánky) / Holy mass with a glass of wine (by invitation only), Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:00 PageFive: Book lovers meeting (5% sleva) / Book lovers meeting (5% discount), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:30 Libella: Design & hendikep / Design & Disability (MgA. Věra Kunhartová, Zdeňka Faltýnková), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

21:00 Lenka Záhorková: O projektu TAK TO BYLO / TAK TO BYLO Project (Lenka Záhorková), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

21:00 CIRQUE: Každý den afterparty Designbloku. / Everyday afterparty., Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

8. 10. 2020

10:00 Moravská galerie v Brně: Celodenní program pro děti / All day program for children, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

11:00 CzechTrade DESIGN PRO EXPORT: Uspějte v Mexiku! / Succeed in Mexico! (Tereza Vítková, CzechTrade Mexico City), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

12:30 Ľubomír Ontkóc: Roztavený kámen, jak to začalo? / Melted stone, how did it start? (Ľubomír Ontkóc), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

13:00 Nastassia Aleinikava studio: Narozeninový dýchánek Kahotski-36 / Kahotski-36 Birthday party, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

13:30 Bohematic: Spirit of Time / Spirit of Time (Michal Froněk), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

14:00 Rolls Bros.: Workshop pro zájemce / Workshop, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

15:00 JIŘÍ KREJČIŘÍK: Projekt: Zámecký park Veltrusy - zachráněné dřevo / Project: Veltrusy Mansion Park- reclaimed wood (Jiří Krejčiřík), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

15:00 HVT interiery - interierové studio: Vaření na systému BORA s ochutnávkou / Cooking presentation of BORA system with degustation, Plzeňská 58, Praha 5

16:30 Hospodářské noviny: Touha po poznání - o vášni pro vědu s hosty Hospodářských novin / Thirst for knowledge - on passion for science with guests from Hospodářské Noviny (Luděk Vainert), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

17:00 Kvartýr shop & studio: Nová vlna! Oslava redesignu interiéru, stávajících i nových značek. Okuste novou atmosféru našeho obchodu. / Big things are about to happen! Interior redesign and new brands., U Vodárny 4, Praha 3

17:00 MEROONA: Fotbal pro začátečníky / Football for beginners, Holečkova 103/31, Praha 5

17:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze: Doprovodný program Desigbloku v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze / Side program in the Museum of Decorative Arts in Prague, 17. listopadu 2, Praha 1

17:30 Tomáš Bém: Koktejl (na pozvánky) / Cocktail (by invitation only), Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

17:30 Pilsner Urquell představuje Aukční lahve: Rozhovory s hosty / Talks with guests, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Reflex: Vášeň pro titulku, moderuje Marek Stoniš / Passion for Title Page, hosted by Marek Stoniš (Jan Ignác Říha), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

18:00 pro.story: pro.nás / pro.vás / pro.story / for.us / for.you, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Galerie Kuzebauch, Jiří Pelcl: ADAPTABLE: Komentovaná prohlídka výstavy ADAPTABLE s Jiřím Pelclem / Guided tour of ADAPTABLE exhibition with Jiří Pelcl, Říčanova 753/19, Praha 6

18:00 Palma de alma: Caipirinha koktejl / Caipirinha cocktail, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 FOX Gallery - FOX Flowers: Koktejl / Cocktail, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Ľubomír Ontkóc: Představení kolekce / Collection presentation, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Deelive Design Store: Rande s autory / A date with the designers, Smetanovo nábřeží 334/4, Praha 1

18:00 Kateřina Rydlová: Představení prototypu / Presentation of a prototype, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 E-CAFE BIKE: Testovací jízdy (na objednávku) / Test rides (by appointment only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Rudolf Kämpf: Koktejl / Cocktail, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Buffet: Koktejl s týmem Buffet / Cocktail with the Buffet team, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Maria Kobelova: COLOR drink / COLOR drink, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Eva Růžičková: Koktejl / Cocktail, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 FUD UJEP / Jiří Bartoš & Jan C. Löbl: Recitál / Recital, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Anna Jožová: Experimentální techniky / Experimental techniques, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:30 JR Interiér: Koktejl (na pozvánky) / Cocktail (by invitation only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:30 LINO DESIGN: LINO DESIGN se stěhuje do Karlína / LINO DESIGN is moving to Karlin, Pernerova 691/42, Praha 8

19:00 PageFive: Book lovers meeting (5% sleva) / Book lovers meeting (5% discount), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:30 LASVIT: Láska a Svit / Love and Light (Leon Jakimič, Maxim Velčovský), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

20:00 Dolce Vita: Koktejl (na pozvánky) / Cocktail (by invitation only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

21:00 Dipozitiv Studio: Book in Progress / Book in Progress (Ondřej Brom, Juliána Chomová a hosté / and guests), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

21:00 CIRQUE: Každý den afterparty Designbloku. / Everyday afterparty., Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

9. 10. 2020

10:00 Moravská galerie v Brně: Celodenní program pro děti / All day program for children, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

11:00 CzechTrade DESIGN PRO EXPORT: Designové trendy a příležitosti v Maďarsku / Design trends and opportunities in Hungary (Dora Egressy, CzechTrade Budapest), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

12:30 Tititi: Hrej si, tu máš Tititi / Let’s play! Here’s Tititi (Marie Míčová, Tereza Talichová), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

13:30 Chic By Pig: workshop: Módní přehlídka dětské fashion kolekce oblečení "It / Fashion Show - childrenswear (Kateřina Kupcová), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

14:00 Rolls Bros.: Workshop pro zájemce / Workshop, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

15:00 Agnieszka Jacobson, Tulga Beyerle: (NE)UŽITEČNÉ. Jak se designéři vypořádávají s odpadem / (NO)USE. How designers deal with waste (Agnieszka Jacobson, Tulga Beyerle), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

15:00 Origami wall: Concrete party (na pozvánky) / Concrete party (by invitation only), Exterier, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

15:00 HVT interiery - interierové studio: Vaření na systému BORA s ochutnávkou / Cooking presentation of BORA system with degustation, Plzeňská 58, Praha 5

16:00 In August Company: Čajový dýchánek / Tea ceremony, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:00 BRAASI INDUSTRY: Testovací jízdy Braasi Cargo Bike / Braasi Cargo Bike test rides, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:30 Hospodářské noviny: Byznys v DNA s hosty šéfredaktora Hospodářských novin / The DNA business with the guests of Editor in Chief of Hospodářské Noviny (Martin Jašminský), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

17:00 MEROONA: Fotbal pro začátečníky / Football for beginners, Holečkova 103/31, Praha 5

17:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze: Doprovodný program Desigbloku v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze / Side program in the Museum of Decorative Arts in Prague, 17. listopadu 2, Praha 1

17:30 Javorina: Koktejl (na pozvánky) / Cocktail (by invitation only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

17:30 Pilsner Urquell představuje Aukční lahve: Rozhovory s hosty / Talks with guests, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Reflex: Vášeň pro svobodu, moderuje Bohumil Pečinka / Passion for Freedom; hosted by Bohumil Pečinka (Karel Steigerwald), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

18:00 Masopust: Přidejte se do průvodu! / Join the parade!, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 VERLEIN: Koktejl s designérkami VERLEIN x KRAKORA / Cocktail with designers VERLEIN x KRAKORA, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Lešovská Šemberová: Vrchovaté nápoje na vrcholu krabic. / Top drinks on top of boxes., Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Kateřina Rydlová: Představení prototypu / Presentation of a prototype, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 E-CAFE BIKE: Testovací jízdy (na objednávku) / Test rides (by appointment only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 MODESK: Funkční design v kanceláři / Functional office design, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 KRAKORA: Koktejl s designérkami KRAKORA x VERLEIN / Cocktail with designers KRAKORA x VERLEIN, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:00 PageFive: Book lovers meeting (5% sleva) / Book lovers meeting (5% discount), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:30 Egoé / studio 519: Zevnitř ven / From the Inside Out (Ivo Hrdina, Richard Vodička), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

20:00 M.P.K.J.V.L.J.S.: Testovací jízda / Test drive, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

20:30 naniti jewels _ Vlasta Zapotilová: Koktejl párty k uvedení nové kolekce šperků / Cocktail party and launch of a new jewellery collection, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

20:30 Adéla Fejtková Studio: Koktejl / Cocktail, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

21:00 Roman Musil, Aleš Filip: Beuronská umělecká škola / Beuron Art School (Roman Musil, Aleš Filip), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

21:00 CIRQUE: Každý den afterparty Designbloku. / Everyday afterparty., Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

10. 10. 2020

10:00 Museum skla Portheimka: „ARTIST’S TOUCH“: vámi přinesené sklo se stane základem jedinečného díla, které vytvoří jeden z přítomných umělců. / „ARTIST’S TOUCH“: the glass you’ll bring will serve as the base for a unique piece created by one of the artists present., Štefánikova 68/12, Praha 5

10:00 Moravská galerie v Brně: Celodenní program pro děti / All day program for children, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

11:00 CzechTrade DESIGN PRO EXPORT: Inovace a trendy ve světě materiálů / Innovation and trends in the world of materials (CzechTrade , materiO Prague), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

12:30 Petr Vykoukal a Natálie Navrátilová: Vodní prvky v architektuře / Water elements in architecture (Petr Vykoukal, Natálie Navrátilová), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

13:30 Gilles Massé: Jak může online obchod, internet a sociální média podpořit mezinárodní prodej a obchodní přítomnost v čase pandemií ztížené činnosti / How Web business, Internet & Social Media can support international sales and commercial presence at the time of difficult activities due to pandemic (Gilles Massé), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

14:00 Rolls Bros.: Workshop pro zájemce / Workshop, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

15:00 Giulio Cappellini: Uvědomělé projekty: nový způsob, jak design reaguje na skutečné potřeby spotřebitelů / Mindful Projects, the new way of design answering the real needs of consumers (Giulio Cappellini), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

15:00 HVT interiery - interierové studio: Vaření na systému BORA s ochutnávkou / Cooking presentation of BORA system with degustation, Plzeňská 58, Praha 5

16:00 Live Longer: Setkání s autory + odborné konzultace! / Meeting with authors + consultations with experts!, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:00 Durch duo: Koktejl s Durch duo & Lappa studio / Cocktail with Durch duo & Lappa studio, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:00 Lappa studio: Durch Duo & Lappa zvou na koktejl / Cocktail with Durch Duo & Lappa, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:00 BRAASI INDUSTRY: Testovací jízdy Braasi Cargo Bike / Braasi Cargo Bike test rides, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:30 Hospodářské noviny: Srdcem, dechem, SRDCEM - o tvůrčí vášni s hosty magazínu PročNe / With heart, with breath, with HEART - on passion for creativity with guests from the PročNe magazine (Gabriela Marešová), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

17:00 Památník národního písemnictví: Komentovaná prohlídka (na rezervace) / Guided tour (reservation needed), Letohrádek Hvězda - obora Hvězda 16100, Praha 6

17:00 MEROONA: Fotbal pro začátečníky / Football for beginners, Holečkova 103/31, Praha 5

17:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze: Doprovodný program Desigbloku v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze / Side program in the Museum of Decorative Arts in Prague, 17. listopadu 2, Praha 1

17:30 Pilsner Urquell představuje Aukční lahve: Rozhovory s hosty / Talks with guests, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Reflex: Vášeň pro portrét, moderuje Milan Tesař / Passion for Portrait; hosted by Milan Tesař (David Kraus), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

18:00 NANICHE by Natalie Dufková: Prosecco s designérkou / Prosecco with the designer, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Kateřina Rydlová: Představení prototypu / Presentation of a prototype, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 E-CAFE BIKE: Testovací jízdy (na objednávku) / Test rides (by appointment only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Andrea Vytlačilová: Představení nové kolekce hedvábných šátků / Official launch of the new collection of silk scarves, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Sofya Samareva: COLOR drink / COLOR drink, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 Maria Kobelova: COLOR drink / COLOR drink, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

18:00 FUD UJEP / Jiří Bartoš & Jan C. Löbl: Recitál / Recital, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:00 PageFive: Book lovers meeting (5% sleva) / Book lovers meeting (5% discount), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:30 François Leblanc: Prémiové galerie a jejich výzvy / Premium Gallery’s challenges (François Leblanc), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

21:00 Designblok: Slavnostní vyhlášení: Ceny Designbloku / Announcement Ceremony: Designblok Awards, Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

21:00 CIRQUE: Každý den afterparty Designbloku. / Everyday afterparty., Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

11. 10. 2020

10:00 Moravská galerie v Brně: Celodenní program pro děti / All day program for children, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

11:00 Manufaktura RUDOLF KÄMPF: SOLO / Každé řemeslo má své tajemství / SOLO / Every Craft Has its Secrets (Antonín Tomášek / designér a pedagog, Adam Richtr / ředitel společnosti a hosté / and guests), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

12:30 Marco Sammicheli: Milan design city: rychlé změny, inkluzivnost a udržitelnost během pandemie Covid19 / Milan design city: rapid changes, inclusiveness, sustainability during Covid19 (Marco Sammicheli), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

13:30 COHNAUCTION: Aukce designu 20.století / Auction of 20th Century Design (Petr Pavlíček), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

14:00 Rolls Bros.: Workshop pro zájemce / Workshop, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

15:00 Stephan Hamel: Radikální designová hnutí v 70. a 80. letech 20. století v Itálii a jejich důsledky / The radical design move of the 1970s and 1980s in Italy and their consequences (Stephan Hamel), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

15:00 HVT interiery - interierové studio: Vaření na systému BORA s ochutnávkou / Cooking presentation of BORA system with degustation, Plzeňská 58, Praha 5

16:00 Live Longer: Setkání s autory + odborné konzultace! / Meeting with authors + consultations with experts!, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

16:30 CzechTrade DESIGN PRO EXPORT: DESIGN pro konkurenceschopnost / DESIGN for competitiveness. Success Stories. (Václav Mlynář, BOMMA), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

17:00 MEROONA: Fotbal pro začátečníky / Football for beginners, Holečkova 103/31, Praha 5

17:00 Uměleckoprůmyslové museum v Praze: Doprovodný program Desigbloku v Uměleckoprůmyslovém museu v Praze / Side program in the Museum of Decorative Arts in Prague, 17. listopadu 2, Praha 1

18:00 Reflex: Vášeň pro umění, moderuje Marek Gregor / Passion for Art; hosted by Marek Gregor (Jan Plecháč), Reflex Stage, Openstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

18:00 E-CAFE BIKE: Testovací jízdy (na objednávku) / Test rides (by appointment only), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:00 PageFive: Book lovers meeting (5% sleva) / Book lovers meeting (5% discount), Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5

19:30 Hospodářské noviny: Ve veřejném zájmu - o lásce k novinařině s reportéry Hospodářských novin / Public interest - a love letter to journalism with journalists from Hospodářské Noviny (Julie Hrstková), Hospodářské noviny Stage, Superstudio, Gabriel Loci, Holečkova 106/10, Praha 5.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím