menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Největší výstava designu v Praze

Designblok se zapojil do společné akce podzimních festivalů Praha Září

Společná akce podzimních festivalů, které měli kvůli pandemii nemoci Covid 19 letos zpožděný start nebo nemohly otevřít vůbec, začíná na pražském Výstavišti. Designblok, ve venkovním prostoru otevře dvě instalace od českých designérů. Living Unit Tadeáše podrackého a vesmírný modul Space Modul od Lucie Koldové. 

"Sdružení Prague Incredible vzniklo před lety spojením předních pražských kulturních událostí. Pražské jaro, United Islands, Signal, Febio fest, Letní Letná, Pražský maraton a Designblok. Naším společným cílem, je ukázat Prahu jako živoucí metropoli plnou špičkových akcí, koncertů a výstav, které nabízí v nádherném prostředí historického města. Připravili jsme dvě venkovní instalace – Vesmírný modul Lucie Koldové a instalaci Tadeáše Podrackého s názvem Unit. V případě Designbloku se jedná o pozvánku na říjnový festival, který proběhne v plné formě. Doufám, že Praha září, náš společný projekt uprostřed pandemie, který má ukázat sílu pražské kultury i v dobách krize, bude důkazem, že Prague je skutečně Incredible, jak stojí v názvu našeho společenství," Vysvětlila ředitelka Designbloku Jana Zielinski. 

Designblok se v nezměněném formátu a v plném rozsahu koná od 7. - 11. října 2020 v Gabrielu Loci. 

 

7. 9. 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím