menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Největší výstava designu v Praze

Co všechno najdete v katalogu Designbloku

Programový katalog je podrobným průvodcem po dění na Designbloku, který vám umožní mít dokonalý přehled o tom, co se kde děje. Naleznete v něm hned několik klíčů, jak se vydat na Designblok.

Zásadní část katalogu je abecední seznam všech vystavujících s jejich anotací vlastní expozice. Takže pokud víte, kdo vás zajímá, kdo vás zaujal v minulých letech, nebo o kom jste se už dočetli v médiích,  jednoduše jej vyhledáte i s adresou a termínem živé akce, pokud se k expozici nějaká koná.
Druhým klíčem je orientace podle jednotlivých výstavních center Designbloku, z nichž každé je zaměřeno odlišně a tím také dává jasnou odpověď, kde co očekávat. 
 
Jen stručně: Pokud vás zajímají novinky v nábytku, doplňcích, svítidlech, či obecně produkce, která je určena k prodeji a pro váš domov, určitě zamiřte hlavně do Superstudia. Openstudio je místem, kde naleznete prezentace často neprodejných designérských prototypů, konceptů, či malých designérských sérií určených k prodeji. Doplňky, svítidla, nábytek, ale také knihy, šperky nebo módu. Art House je pak místem, kde se design setkává s uměním a k vidění jsou zde zejména sběratelské edice nebo originály, které posouvají užitý předmět směrem k soše, nebo předmětu, který dodá interiéru jasný charaker.
Třetím klíčem je orientace podle místa, kde se zrovna nacházíte. Mapy vám prozradí, jaké vystavující naleznete v dané oblasti. Vaše návštěvy se tak nemusí omezovat pouze na výstavní prostory Designbloku, ale možná pro vás objeví i hodně zajímavé obchody a galerie.
Pokud jste příznivcem hlavně vernisáží, diskusí, živých prezentací, koktejlů či večírků pak doporučujeme sekci Den po dni, která vám každý den hodinu po hodině odkryje vše podstatné.
Všechny informace samozřejmě naleznete i na stejně členěných webových stránkách, ale možná není špatné mít čtvereček 15x15 v kapse a rychle se zorientovat. Programový katalog je k dostání na všech výstavních místech Designbloku a stojí 50 Kč.  
 

8. 10. 2013

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím