menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival
7. – 11. 10. 2020
Gabriel Loci

DECHEM vytvořiilo sklenici pro Metaxa Honey Shot

DECHEM vytvořiilo sklenici pro Metaxa Honey Shot

Metaxa Honey Shot představila novou sklenici, která vznikla ve spolupráci s vítězi loňského ročníku Czech Grand Design a letošními nominovanými – studiem  DECHEM. Design sklenice o velikosti 0,4 cl evokuje včelí úl s opakujícím se geometrickým tvarem včelích pláství na povrchu. Sklenice unikátního tvaru vyrobená v českých sklárnách v několika tisících kusech bude součástí letošní aktivace Metaxy Honey Shot.

„Metaxa Honey Shot slaví velké úspěchy u zákazníků a po představení loňské hosteskové promo, která bude pokračovat i letos, jsme se rozhodli spolupracovat s designérským  studiem DECHEM na vývoji nové sklenice. Je to pro nás obrovská a velmi pozitivní zkušenost, díky které budou mít zákazníci barů jedinečnou šanci vychutnat si Metaxu Honey Shot z designové sklenice“, říká Mária Hrablíková, Brand manažerka značky Metaxa pro Českou republiku a Slovensko.

„Jsme moc rádi, že jsme měli příležitost spolupracovat na zajímavém projektu a ještě radši, že se užité umění dostává mezi širší veřejnost. Naší vizí byla sklenice evokující včelí úl, aby bylo na první pohled patrné, že jednou z hlavní ingrediencí Metaxy Honey Shot je opravdový med“, říká Michaela Tomišková, která společně s Jakubem Janďourkem tvoří studio DECHEM.

5. 2. 2016

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím