menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival
7. – 11. 10. 2020
Gabriel Loci

Design konference prozradí firmám, jak efektivně spolupracovat s designéry

Design konference pro firmy prozradí, jak efektivně spolupracovat s designéry

Kvalitních designérů je spousta. Firem, které umí design efektivně zapojovat do svých projektů, je ale málo. Nezávislá odborná organizace CZECHDESIGN a největší přehlídka designu ve střední Evropě Designblok, vás zvou na první design konferenci pro firmy. Co je to design a jaký má potenciál pro firmu? Jak najít toho správného designéra? Proč je pro jednu firmu design inovace a pro druhou nástroj PR? Na všechny otázky odpovíme v naší instalaci v Openstudiu, na odborné konferenci nebo se můžete zeptat přímo ředitelky CZECHDESIGN Jany Vinšové na komentované prohlídce.

Konference Design & Business Talks

Jediná konference o designu určená pro firmy, ne pro designéry. Pro firmy, které s designem začínají nebo cítí potřebu začít. Dozvíte se proč a jak byste design měli řešit. Ukážeme vám, jaké přínosy pro váš business design může mít. A na skutečných příkladech z českého prostředí uvidíte nejlepší praxi i chyby, kterých byste se měli vyvarovat. To vše z pohledu firem i z pohledu designérů.

Konference je zaměřená prakticky, odnesete si konkrétní pomůcky, návody a tipy. Zároveň budete mít příležitost diskutovat témata se speakery i dalšími účastníky konference při neformálním podvečerním koktejlu. Bližší program a jména speakerů najdete na webu konference.

27. 10. / PÁ / 16 - 19 hod.
Press Lounge, Superstudio, Výstaviště Praha Holešovice.
Vstupné: 1200 Kč (zahrnuje celotýdenní vstup na Designblok)
Počet míst omezen. Rezervace online.

Komentované prohlídky

Provedeme vás tím nejzajímavějším, co je na Designbloku k vidění a představíme talentované designéry i úspěšné firmy, které s nimi spolupracují. Nahlédněte pod pokličku designérských projektů. Projděte se po Designbloku s manažerkou CZECHDESIGN Janou Vinšovou.

26., 28., 29. a 30.10. / ČT, SO, NE, PO / v 16 hod.
Vstup zdarma. Počet míst omezen. Rezervace online.

10. 10. 2017

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím