menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Největší výstava designu v Praze

Designblok proběhne v letošním roce poprvé také online

Designblok proběhne v letošním roce poprvé také online. Od 7. do 11. října pro vás bude připraven ve formě 3D scanu všech expozic 

Dvaadvacátý ročník největší pražské výstavy designu proběhne letos za speciálních epidemiologických opatření od 7. do 11. října. Designerii, konceptuálně zpracované srdce Designbloku, i hlavní výstavu Vášeň letos navrhl úspěšný designér Jan Plecháč. Výstava zároveň představila organizační změny a opatření, které pro veřejnost i vystavující zaručí bezpečnou účast. Novinkou je rozdělení na sektory a časově omezené vstupenky. Některé sektory budou přístupné zdarma.

Pro návštěvníky, kteří se přesto nebudou moct přijít podívat osobně organizátoři připravili Designblok online ve formě 3D scanu všech expozic. Prohlídka bude dostupná od 7. do 11. října zdarma na stránkách v sekci Katalog vystavujících. 

Doprovodný program Designbloku, který se bude odehrávat na Reflex Stage a Hospodářské noviny Stage supported by CzechTrade se také přesunul na online. Streaming přednášek bude dostupný na facebooku Designbloku. 

 

6. 10. 2020

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím