menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival
7. – 11. 10. 2020
Klášter svatého Gabriela

Francouzská horečka sobotní noci na jarním DPFW

V sobotu 23. března od 22:00 ovládnou Designblok Premier Fashion Week francouzské módní značky. Ve speciálním showroomu by Méliana Designers v galerii Křehký se představí výběr pařížské elegance. Zajímavé je, že ve výběru čtyř značek z Paříže je i Češka Kateřina Geislerová. Kromě ní se představí Anne Kermanach se začkou Anpluska, která do Prahy zavítá osobně, Vanina Escoubet a Melle Chacha. 

Návrhářky vybírala pařížská organizátorka speciálních módních showroomů pro ženy, které nechtějí nakupovat v obchodech jako všichni, Méliana. Podle ní všechny čtyři spojuje vášeň pro belle facons a vytříbená francouzská elegance založená na přirozené linii ženského těla. Anpluska představí novou kolekci kabelek a tašek, Kateřina Geislerová kolekci inspirovanou Grace Kelly a šarmem padesátých let, Vanina Escoubet přidala inspiraci ještě šedesátými léty a Melle Chacha představí své fantastické svetry a pletáže. Na pařížských showroomech, které Méliana organizuje už několik let, slaví tyto čtyři návrhářky velké úspěchy. Jsme zvědaví, jak dopadnou v Praze. 
 
Prohlédnout a zakoupit je budete moci i v rámci nedělního pop-up shopu módy a šperku, které se v galerii Křehký bude konat od 11:00 do 18:00.
www.designblokpremierfashionweek.cz
 

11. 3. 2013

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím