menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival

Zprávy

Ředitelka Designbloku Jana Zielinski ve finále soutěže TOP ženy Česka

< 146 / 399 >

Ředitelka Designbloku Jana Zielinski byla zvolena mezi finalistky prestižní ankety Hospodářských novin TOP 25 nejvýznamnějších žen veřejné sféry, která je každoročně sestavována na základě nominací čtenářů a odborné poroty.

Jana Zielinski spolu s Jiřím Mackem již 17 let organizuje a řídí Designblok, Prague Design and Fashion Week, který je v současnosti největší přehlídkou designu a módy ve střední Evropě. Ocenění je potvrzením vlivu Designbloku, který na českou společnost má.

Zařazení mezi 25 nejvlivnějších žen Česka beru především jako poctu naší práci na poli propagace a podpory českého designu, na které pracujeme více než 17 let.

Kromě organizace Designbloku jsou Jana Zielinski s Jiřím Mackem také zakladateli české značky Křehký, producenty Cen Czech Grand Design, hlavního oborového ocenění na poli designu v České republice. V roce 2015 se podíleli na programu projektu Plzeň, město kultury 2015, pro který vytvořili výstavu DOMUS představující práci 27 českých i zahraničních designérů. Se značkou Křehký se zúčastnili milánského týdne designu nebo Dnů Prahy v Dublinu. 

20. 1. 2016

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím