menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Největší výstava designu v Praze
6. – 10. 10. 2021

Ředitelka Designbloku Jana Zielinski ve finále soutěže TOP ženy Česka

Ředitelka Designbloku Jana Zielinski byla zvolena mezi finalistky prestižní ankety Hospodářských novin TOP 25 nejvýznamnějších žen veřejné sféry, která je každoročně sestavována na základě nominací čtenářů a odborné poroty.

Jana Zielinski spolu s Jiřím Mackem již 17 let organizuje a řídí Designblok, Prague Design and Fashion Week, který je v současnosti největší přehlídkou designu a módy ve střední Evropě. Ocenění je potvrzením vlivu Designbloku, který na českou společnost má.

Zařazení mezi 25 nejvlivnějších žen Česka beru především jako poctu naší práci na poli propagace a podpory českého designu, na které pracujeme více než 17 let.

Kromě organizace Designbloku jsou Jana Zielinski s Jiřím Mackem také zakladateli české značky Křehký, producenty Cen Czech Grand Design, hlavního oborového ocenění na poli designu v České republice. V roce 2015 se podíleli na programu projektu Plzeň, město kultury 2015, pro který vytvořili výstavu DOMUS představující práci 27 českých i zahraničních designérů. Se značkou Křehký se zúčastnili milánského týdne designu nebo Dnů Prahy v Dublinu. 

20. 1. 2016

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím