menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Největší výstava designu v Praze
6. – 10. 10. 2021

Vítězové Designblok Talent Card

V předchozích dnech zasedly dvě poroty, zaměřené na módní a produktovou část, a probíraly se množstvím došlých přihlášek z celé České republiky, ze kterých pak vybraly ty nejlepší, kteří získávají Talent Card, a tedy účast na Designbloku zdarma. 

 

Designblok Fashion Talent Card získaly Lenka Vacková a Renata Dračková

Lenka studuje Ateliér designu oděvu a obuvi pod vedením Liběny Rochové na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, absolvovala stáž ve skotském Edinburgu a na Desinbloku se představí s klauzurní prací White Coa(s)t.

Renata Dračková je studentkou Ateliéru módní tvorby pod vedením Pavla Ivančice rovněž na UMPRUM. Její klauzurní práce zpracovává téma Identita s podtématem transformace tradičních ručních technik do současnosti.

 

Designblok Talent Card byly uděleny Sebastianovi Kitzbergerovi, Barboře Přibylové a Martině Hudečkové.

Student Ateliéru skla na UMPRUM pod vedením Ronyho Plesla Sebastian Kitzberger na Designbloku představí vázu Pompadour ze setu OVA, svou klauzurní práci na téma nedělní tabule. 

Barbora Přibylová, která studuje Ateliér designu nábytku a architektury na UMPRUM pod vedením Jiřího Pelcla, ukáže svítidlo Lollykov, které vzniklo v rámci semestrálního zadání klauzury na téma stojací svítidlo do rodinného domu.

A konečně pak Martina Hudečková, studující Ateliér keramiky a porcelánu na UMPRUM pod vedením Maxima Velčovského, se představí s klauzurní prací na téma Budiž světlo, se svícny Zátiší.

 

Speciální ELLE Talent Card získaly Karolína Karpíšková a Sára Beránková se svým projektem Narnish. Karolína se Sárou představí klauzurní práci na téma vlastní značka. Obě studují Ateliér designu oděvu a obuvi pod vedením Liběny Rochové.

 

Výstava Designblok Talent Card vznikne za podpory T-Mobile. 

 

Fotografie z vyhlášení zde. 

30. 6. 2014

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím