menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival
7. – 11. 10. 2020
Gabriel Loci

Prostor pro expozice designérů, škol, studií

Nachází se v druhém a třetím patře kláštera svatého Gabriela (Holečkova 106/10, 150 00 Praha 5).
Openstudio Designbloku, kreativní laboratoř současného designu, je určeno pro výstavy designérů, studií, školních ateliérů a studentů. Primárně se jedná o výstavy prototypů a malosériové výroby bez komerčního výrobce. V Openstudiu se prezentuje zhruba dvě stě českých a zahraničních tvůrců. Jedná se zejména o produktové designéry, módní návrháře, designéry šperku, grafické designéry a ilustrátory.

Součástí Openstudia je i výstava Designblok Diploma Selection, výběrová přehlídka nejlepších evropských diplomových prací. Prostor zde má i další podpůrný program Designbloku – Erste Premiere Talent Display vystavující české studenty v kurátorské selekci. 
V Openstudiu se nachází i přednášková platforma Reflex Stage, kde se každý den konají přednášky, workshopy a prezentace designérů.  
Jste designér, studio nebo škola a chcete se představit v Openstudiu? Jste absolventem umělecké školy a chcete se přihlásit do mezinárodní soutěže Diploma Selection v kategorii produktový či módní design? Přihlaste se do výběrového řízení. Openstudio má na starosti Alžběta Gabrielová.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím