menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Prague International Design Festival

FAQ

Vstupenky

Celotýdenní vstupenku (náramek) koupíte na pokladně Výstaviště Praha Holešovice v průběhu Designbloku od 17. do 21. října 2019 od 10:00 do 20:30 nebo na www.goout.cz.

Náramky platí po celou dobu konání akce na všechna místa včetně doprovodného programu a jsou nepřenosné. Vstupenky pro jednotlivé dny neprodáváme. Vstup samostatně do Art House v Lapidáriu Národního muzea je během Designbloku zdarma.

Dospělí 350 Kč
Studenti, ZTP, důchodci 200 Kč
Děti do 15 let zdarma
Školy s pedagogickým dozorem   150 Kč/osoba
pedagogický dozor zdarma

 

  Otevírací doba

  Designblok je na Výstavišti Praha Holešovice otevřen od 17. do 21. října 2019, každý den od 10:00 do 21:00. Poslední návštěvníci mohou do budov vstoupit ve 20:30.
   

   Bezbariérový přístup

   Hlavní prostor Designbloku, tedy Průmyslový palác i Lapidárium, navštívíte bezbariérově. Bezbariérové toalety najdete u vstupu do šaten.
    

    Doprava, parkování

    MHD zastávka Výstaviště Holešovice

    Parkování je k dispozici na placeném parkovišti Výstaviště Praha Holešovice, vjezd je z ulice Za Elektrárnou. Parkovací automat se nachází u plaveckého bazénu. První hodina zdarma, dále 40 Kč/h.
     

     Šatny a toalety

     Oděvy si můžete odložit zdarma v šatně, která je otevřená každý den Designbloku. Šatna i toalety jsou umístěné v suterénu a přístupné z pravé části foyer Průmyslového paláce. 
      

      Designblok s dětmi

      Pro nejmenší děti nabízíme dětskou Hlídárnu (na galerii v Superstudiu), kde můžete děti nechat pod dohledem zkušených pečovatelek. Větší děti se mohou zabavit na kreativních workshopech, interaktivních instalacích ve střední hale nebo prohlídkou produktů od vystavujících – od hraček, nábytku až po koloběžky. Designblok je přístupný bezbariérově, projedete i s kočárky.
       

       Nákupy

       Velká část expozic v Openstudiu je prodejní, můžete tedy nakoupit přímo od designérů (platba kartou nebo hotově závisí na každém z vystavujících). Designblok pop-up shop a knihkupectví najdete ve foyer Průmyslového paláce. Ve venkovním prostoru je umístěn bankomat České spořitelny pro výběr hotovosti.
        

        Občerstvení

        Stanice s občerstvením najdete v Průmyslovém paláci a venkovním prostoru před ním.

        V Superstudiu pro vás teplé i studené pokrmy a nápoje připravují Delikatesky, Excelent, Juice Maker, Lotus, Nemléko, Nespresso, Nishime Bistro, Rolls Bros., Sweet and Pepper DAYS a Vína od Krále. 

        V Openstudio nabízí občerstvení Bistro8, Excelent, Nespresso. 

        V venkovním prostoru můžete ochutnat pokrmy od Galbani, Kaiser Franz, Los Churros, Salt n Pepa a Take Eat EZ Foodtruck.
         

         Workshopy

         Designblok nabízí v prostoru Superstudia workshopy pro děti i dospělé. Budou probíhat po celý týden v expozici Asociace středních uměleckých škol, dále v instalaci Herrmann a Coufal v Superstudiu a Designblok Event Lounge. Program workshopů najdete na www.designblok.cz.

          Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

          Rozumím