menu
Generální partnerGenerální partner

Designblok
Největší výstava designu v Praze
6. – 10. 10. 2021

Jak jít na Designblok 2013?

Přinášíme vám stručný návod. Jsou 3 hlavní prostory – Superstudio Nákladové nádraží Žižkov – tam budou novinky z interiéru, světel a doplňků, stejně jako designérské školy, hlavní výstava Designbloku Ikony a mnoho dalšího. 
 
Druhý prostor – Openstudio Kafkův dům u Staroměstského náměstí je věnovaný designérům, módním návrhářům a designérům šperku, a třetí Art House Colloredo-Mansfeldská palace v Karlově ulici je určen pro výstavy na pomezí designu a umění a naleznete v něm hlavní zahraniční hvězdy letošního Designbloku. 
 
Můžete začít v kterémkoliv z nich. Vstupenka /pásek na ruku/ stojí 250 Kč pro dospělé a 150 Kč pro studenty a platí celý týden do všech třech prostor, můžete se libovolně vracet. Děti do 15 let mají vstup zdarma.
 
Doporučujeme začít na nádraží, je největší, budete na něj potřebovat nejvíce sil. Po přejezdu do centra do Art House a Openstudia si můžete projít i další instalace ve městě, kterých je více než padesát. 
 
Pokud vás zajímá především móda, doporučujeme podívat se na program přehlídek (zde) v kostele  sv. Šimona a Judy v Dušní ulici. Vstupenky si můžete v předprodeji zakoupit v síti Ticketpro, nebo v galerii Křehký v Holešovicích, během Designblokového týdne pak na místě konání. 
 
O víkendu bude v Openstudiu Pop-up shop módy a šperku. Módní instalace se nacházejí také především v Openstudiu. 

 

1. 10. 2013

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím